Home | Sitemap | Contact | Favorieten | Registreren 

Flash Plug-in

Om de website te bezichtigen hebt u een flash plug-in nodig
Klik hier om de flash plug-in te installeren...

Voor meer informatie: www.macromedia.com

Flash Plug-in

Om de website te bezichtigen hebt u een flash plug-in nodig
Klik hier om de flash plug-in te installeren...

Voor meer informatie: www.macromedia.com

Flash Plug-in

Om de website te bezichtigen hebt u een flash plug-in nodig
Klik hier om de flash plug-in te installeren...

Voor meer informatie: www.macromedia.com

Flash Plug-in

Om de website te bezichtigen hebt u een flash plug-in nodig
Klik hier om de flash plug-in te installeren...

Voor meer informatie: www.macromedia.com

Flash Plug-in

Om de website te bezichtigen hebt u een flash plug-in nodig
Klik hier om de flash plug-in te installeren...

Voor meer informatie: www.macromedia.com

 
FC Barcelona Column

The making of 'Stuttgart-Barça'

Zo, onze trip zit er weer al meer dan een dagje op! Hopelijk heeft iedereen al weer wat kunnen bijslapen en nagenieten van de unieke beleving die een match live bijwonen toch steeds weer is. Hoe de trip geweest is, is voor de meeste leden duidelijk... kan ook niet anders, vermits heel vele penyaleden de trip naar Stuttgart meemaakten. Een volle bus, aangenaam weer in Stuttgart en een goede uitgangspositie, al zal het spelniveau de komende weken de hoogte in moeten gaan en tenslotte een zeer veilige busrit... dat waren enkele zaken die voor iedereen wellicht bekend in de oren klonken of nog steeds klinken.

Het hele matchverslag, tripverslag enz hier neerschrijven is een beetje zinloos daarom... degenen die niet aanwezig waren zullen zeker de belevenissen kunnen horen via de facebookchat van de vele mensen die wel meegingen.

Maar eigenlijk is het ook wel eens leuk om te kijken wat er aan zo een trip voorafgaat.
Kortom... 'the making of' die we je niet willen onthouden.

Toen eind december de loting van de achtste finales bekend raakte, schoten de bestuursleden in actie. Toni volgde de bestellingen op van de tickets, ik zorgde voor de nieuwsberichten en de
reclame op de site, via facebook enz. Eric maakte een mooie nieuwsbrief. Samen met de andere bestuursleden werden onze leden warmgemaakt voor deze trip. Toni wist al snel dat hij vele kaarten moest bestellen bij Barça.

Ik kreeg verschillende offertes binnen van busmaatschappijen en begon te onderhandelen...
We zaten al snel aan meer dan 50 aanvragen... maar lange tijd waren er slechts 25 betalingen... waardoor we even in het ongewisse bleven over het aantal personen die effectief wilden meegaan. Een tijd van wachten op zekerheid begon...30 dagen lang volgden Toni en Filip de inschrijvingen en de betalingen dagelijks op om de mogelijkheden voor een gezamenlijke reis te bekijken.

Ondertussen bleef Toni mailen en bellen naar Barça om te kijken of we wel degelijk genoeg (50) tickets kregen. al was het steeds wachten, wachten, wachten... Ook de busmaatschappijen hield ik aan het lijntje zodat we toch zeker een bus zouden hebben aan betaalbare voorwaarden.
Barça liet lang op zich wachten en kwam dan 2 weekjes voor de wedstrijd met het nieuws dat we 31 tickets kregen... opnieuw startte Toni een mail en telefoonoffensief om meer tickets te bekomen... met resultaat! We kregen de gevraagde 50 stuks. Al bleef het weer angstvallig wachten op de verzending van de tickets... met weer een aantal telefoons naar Barcelona tot gevolg!

Op nauwelijks een kleine 2 weken voor de reis wisten we dat een gezamenlijke reis met de bus tot de mogelijkheden zou behoren. Al is zo een volledige reis met een totale waarde van 5000 euro altijd riskant om vast te leggen als nog niet iedereen zeker is of hij of zij meegaat... Op dat moment deden we dan ook via mail, op de site, via een nieuwsbericht een oproep om zo snel mogelijk te betalen... de tijd drong... we wachtten de betalingen af... Na 10 daagjes wachten, dus 4 daagjes voor de reis wisten we dat we de bus ook effectief konden bevestigen.  

Al begonnen de maatschappijen weer even moeilijk te doen en was het weer wachten op hun nieuwe offertes. Gelukkig konden we dan toch nog een bus vastleggen. Ondertussen besloot Steve zijn flessen cava mee te nemen om zo elk lid namens het bestuur onderweg te trakteren op een glaasje lekkere cava... kwestie van onze trouwe leden te verwennen en te drinken op het super jaar 2009! Ohja, gelukkig vond ik nog wat cavaglaasjes... al waren het er slechts 30... en bekertjes, dat presenteert niet! Hopla, dan maar op maandagavond de auto in richting Carrefour...
damn, geen cavaglaasjes, wel gewone wijnglaasjes.

Ohja, snel nog even een inktblokje kopen zodat de nieuwsbrieven ook in kleur kunnen afgeprint worden, net als een stadionplan zodat onze leden reeds op de bus zouden zien waar
zij ongeveer zouden zitten... . Maar het was wachten tot de 30 nieuwsbrieven in kleur en dubbelzijdig geprint uit de printer kwamen...

De nieuwsbrief stelde ik reeds zondag op en nam ook even contact op met de Barça Boys en Peter Morren van Barça Tienen. Die nieuwsbrief raakte echter niet in 1 keer af.... want ineens zag ik dat de finale van de Copa del Rey in het basketbal op tv was... Barça - Madrid. Wow , wacht dacht ik... toffe match, misschien leuk om van die clásico eens een verslag te maken... want FC Barcelona is meer dan alleen maar voetbal! En ja, natuurlijk won het basketteam van Barça!


Ondertussen werkte Toni aan de namenlijst, het busreglement enz terwijl hij ook één oog gericht
hield op de 'bevallige' Serive ;) Andy bekeek welke dvd's de moeite waard waren om te tonen op de bus en Eric verzamelde de gepaste vlaggen om mee te nemen.

Dan snel nog even de naam van de buschauffeur opvragen bij het busbedrijf... via de officiële sites van Stuttgart stad en VFB Stuttgart op zoek naar gepaste transportverbindingen van stadion tot centrum. Helaas, zonder duidelijk resultaat. Dan even mailen met de Duitse penya, wachten op een antwoord en afspraken gemaakt... die helaas in het water vielen doordat zij moesten wachten in de file.

Kan gebeuren! Altijd een stressy bedoening, zo een trip organiseren vermits je pas op de voorlaatste dag qua regeleingen met tickets en bus, zowel praktisch als financieel alles
ongeveer rond hebt. Gelukkig is alles na 59 dagen chatten onderling, mailen , bellen en vooral wachten in orde gekomen ;) Of met andere woorden... hoe diep de liefde kan zitten voor een actieve penya en voor Barça in het algemeen :)

Tja... en als die bus dan pas iets later dan misschien gehoopt kan vertrekken...  over die 2 uurtjes gaan we zeker niet moeilijk doen, die we namen we er graag bij in een of andere gezellige loungebar of café in de buurt van het stadion.

Tja, van wachten... we kunnen er van meespreken sinds eind december... 59 dagen wachten en organiseren overleeft men echt wel hoor... en die 2 uurtjes wachten 's nachts op de bus... dat zijn dan peanuts ;).

Nadat iedereen reeds weer vertrokken was vanuit Genk,'s ochtend om 8u,  deden we samen met de chauffeur nog even mee de controle van de bus... een zeer proper achtergelaten bus hoort bij onze goede reputatie. Nadat ik thuiskwam en de afwas van de cavaglaasjes gedaan had, viel ik als een blok in slaap.

Groetjes

(FL)

8× Reacties » 328× Gelezen
 
Reacties
 Door: davy    op: 15:36, 25 februari 2010
iemand een blauw barcapetje gevonden ? ik ben deze in de bus vergeten . of heeft iemand deze per ongeluk meegenomen . laat maar iets weten . ik kom deze wel afhalen .
groetjes davy .

ps : ik zat achteraan in de bus .
 Door: Felipe    op: 16:13, 25 februari 2010
Davy, ik heb gemaild naar de secretaresse van de maatschappij... zodra ik iets weet laat ik het je weten.
 Door: davy    op: 18:13, 25 februari 2010
bedankt filipe !
 Door: Felipe    op: 18:36, 25 februari 2010
net contact gehad... helaas, niks gevonden!
 Door: Toni    op: 21:14, 25 februari 2010
BEn nog altijd jaloers op iedereen die mee is geweest ! ! maar bo ik haal het de komende maanden wel weer in .

Ik wou even vermelden dat de nieuwszbrief dat op de bus verdeeld werd door Filip echt prachtig was en ! ! Voelde mij op de bus toen ik het thuis aan het lesen was!
 Door: Felipe    op: 23:03, 25 februari 2010
... als ik de mogelijkheid had en er in de bus internetverbinding zou zijn met de laptop , had ik graag een update van de nieuwsbrief gemaakt met de eerste reacties na de match... ik ben blij met ook heel wat positieve reacties die ik mocht ontvangen over de reis... mensen die de volgende keer opnieuw meewillen met de bus... en voor degenen die de busreis vervelend vonden, zij nemen best volgende keer een vliegtuig en boeken een hotel... Ben nu op een punt gekomen dat ik me optrek aan het positieve dat vele leden meemaakten en me vertelden... aan de vele nieuwe toffe mensen die ik gezien heb en heb leren kennen... aan het leuke en gezellige waarvoor een penya staat of hoort te staan

En morgen... dan pikken we de draad weer te goei op op deze site met weer een aantal verse nieuwsberichten !
 Door: Felipe    op: 23:12, 25 februari 2010
Toni, nog altijd gene extra Freire bij jullie???
 Door: davy    op: 08:07, 26 februari 2010
door: Felipe    op: 23:03, 25 februari 2010
... als ik de mogelijkheid had en er in de bus internetverbinding zou zijn met de laptop , had ik graag een update van de nieuwsbrief gemaakt met de eerste reacties na de match... ik ben blij met ook heel wat positieve reacties die ik mocht ontvangen over de reis... mensen die de volgende keer opnieuw meewillen met de bus... en voor degenen die de busreis vervelend vonden, zij nemen best volgende keer een vliegtuig en boeken een hotel... Ben nu op een punt gekomen dat ik me optrek aan het positieve dat vele leden meemaakten en me vertelden... aan de vele nieuwe toffe mensen die ik gezien heb en heb leren kennen... aan het leuke en gezellige waarvoor een penya staat of hoort te staan En morgen... dan pikken we de draad weer te goei op op deze site met weer een aantal verse nieuwsberichten !
hoi pilipe .

busjereisje was idd geslaagd .
en zeurders zul je altijd wel eens hebben . maar daar moet je je niets van aantrekken .
ik kan al niet wachten op de volgende looting en weer een mooie verplaatsing mee te maken .
en hopenlijk opnieuw met 50 man .

@ toni . en al ne kleine cule' of niet ?

groetjes davy
 

 

 
Bericht aan leden

 

 

 

 

SPAANSE SUPERCUP

 

 

NIEUWE VOORZITTER
FC BARCELONA

SANDRO ROSELL

 

 

DAVID VILLA

 

ADRIANO

 

MASCHERANO

 

 

 

 

 

 

 

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/botiga/pre_home.html

 

 

   

http://www.fcbarcelona.com/web/english/zona-fcb/newsletter/informacio.html 

 

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/club/club_avui/territori_barca/fcbmuseu/index.html

 

 

 

 

 

 

Penya Fanatiek FC Barcelona bij UNICEF

 

 

FCBarcelona virtueel

 

Flaix FM

Flaix FM is een populaire, hippe Catalaanse radiozender

 

Penya Fanatiek FC Barcelona ook op Facebook

 

http://twitter.com/PenyaFanatiek

 

 

 

 

 
Leden VIP room
Leden VIP room
Tickets, Barça tijdschrift, nieuwsbrief....

Gebruikersnaam:

Wachtwoord:



Mij onthouden!
Wachtwoord opvragen?
Registreer en discussieer!
LID worden?

Onze Penya is een officiële fanclub van Barça met enthousiaste leden over gans Vlaanderen. Meer info over het lidmaatschap? Klik hier

 
Fanatiek FC Barcelona Poll

Hoeveel x zag u Barça in het echt?

 
Fanatiek FC Barcelona Partners

 

 








Reclame